O Nas

Kim jesteśmy?

Contier jest własnością grupy Atoria. Jesteśmy kreatorami nowoczesnego filmu i fotografii ślubnej. Jesteśmy gwarancją najwyższej jakości i profesjonalnych realizacji. Powierzając nam swoje zaufanie, otrzymujesz pamiątkę, która przez długie lata wywoływać będzie wiele pozytywnych wzruszeń.

Dlaczego My?​

Dzięki zdobytemu doświadczeniu i zastosowaniu nowoczesnych technologii, które ciągle modernizujemy sprawimy, że wasz film będzie wyjątkowy i będzie wyróżniał się na tle innych. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie i stale rozwijamy umiejętności w zakresie produkcji filmów ślubnych. Jesteśmy profesjonalną firmą, dla której liczy się zadowolenie klienta.

Co nas charakteryzuje?

Starannie selekcjonujemy cały sfilmowany materiał, który następnie trafia do montażu. Obraz i dźwięk są nagrywane osobno, dokładnie tak samo jak przy filmach, które mogą Państwo zobaczyć w kinie i telewizji. Kiedy montażysta kończy pracę nad ścieżką obrazu, nasz dźwiękowiec rozpoczyna profesjonalne udźwiękowienie filmu. Nasi graficy opracowują animacje i efekty wizualnie, natomiast kolorysta nadaje niebanalne barwy całości. 

 

Można śmiało powiedzieć, że wasz film jest prawdziwą produkcją filmową, nad którą pracuje profesjonalna ekipa filmowa. Gotowy film nagrywamy na nośnik wybrany wcześniej przez klienta. Oferujemy wersję cyfrową zapisaną na nośniku PENDRIVE z pięknym grawerem i elegancką okładką.