O Nas

Kim jesteśmy?

Contier to pododdział firmy Zwardon Pictures specjalizujący się w produkcji filmów ślubnych oraz fotografii. 

 

W branży ślubnej pracujemy od lipca 2014 roku.  Zdajemy sobie sprawę, że ślub to najważniejszy dzień w Waszym życiu. Przepełnieni energią i miłością do ludzi zawsze staramy się uchwycić, to, co najważniejsze. Waszą miłość!

 

Jako team kochający życie, zapach książek, dobre filmy i podróże chwytamy unoszące się w powietrzu emocje i utrwalamy je w filmowych i fotograficznych wspomnieniach, do których będziecie mogli wracać niejednokrotnie.

Rozwijając umiejętności i stawiając sobie coraz wyższe wyzwania tworzymy  obrazy o wymiarze prawdziwego kina. Wasze zadowolenie jest dla nas najważniejsze, dlatego całą pracę i doświadczenie poświęcamy właśnie wam.  

Dlaczego My?​

Dzięki zdobytemu doświadczeniu i zastosowaniu nowoczesnych technologii, które ciągle modernizujemy sprawimy, że wasz film będzie wyjątkowy i będzie wyróżniał się na tle innych. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie i stale rozwijamy umiejętności w zakresie produkcji filmów ślubnych. Jesteśmy profesjonalną firmą, dla której liczy się zadowolenie klienta.

Co nas charakteryzuje?

Starannie selekcjonujemy cały sfilmowany materiał, który następnie trafia do montażu. Obraz i dźwięk są nagrywane osobno, dokładnie tak samo jak przy filmach, które mogą Państwo zobaczyć w kinie i telewizji. Kiedy montażysta kończy pracę nad ścieżką obrazu, nasz dźwiękowiec rozpoczyna profesjonalne udźwiękowienie filmu. Nasi graficy opracowują animacje i efekty wizualnie, natomiast kolorysta nadaje niebanalne barwy całości. 

 

Można śmiało powiedzieć, że wasz film jest prawdziwą produkcją filmową, nad którą pracuje profesjonalna ekipa filmowa. Gotowy film nagrywamy na nośnik wybrany wcześniej przez klienta. Oferujemy wersję cyfrową zapisaną na nośniku PENDRIVE z pięknym grawerem i elegancką okładką.

CONTIER A ZWARDON PICTURES COMPANY

ul. Tadeusza Kościuszki 37, 40-048 Katowice

Telefon:

+ 48 512 292 344

Copyright © 2020 zwardonpictures. All rights reserved